Blog

Dijital PazarlamaCRM-Müşteri ilişkileri Yönetimi

CRM-Müşteri ilişkileri Yönetimi

Her türlü platformda çalışan size özel yazılım ve uygulamalarla, datalarınıza her yerden kolayca ve güvenli ulaşmanızı sağlıyoruz.

Reklam Yönetimi

Etkili pazarlama ve reklamcılık, dijital becerilerden fazlasını gerektirir. StrategyCube sektörel bakış açısı ve işinizin dinamiklerini kullanarak markanızın doğru temsil edilmesini ve hedeflenen sonuçların alınmasını sağlayacak. StrategyCube bir dijital pazarlama ajansından çok daha fazlasını sunuyor! Tüm mecralarda, özgün ve dikkat çekici bir kimlik ve marka tutarlılığı oluşturmak, güvenen, sadık bir hasta tabanı inşa etmenizi sağlayacaktır. StrategyCube kapsamlı SEO ve dijital stratejilerle; e-posta, tanıtım, reklamlar ve çok daha fazlası aracılığıyla, tedavi ve hizmetlerinizi tanıtabilecek en üst düzey geleneksel pazarlama çözümleri sunar. StrategyCube, yenilikçi dijital pazarlama taktiklerini, etkili basılı medya ile birleştirerek, mevcut ve muhtemel hastalara dönük imaj ve bilinirliğinizi en iyi şekilde ortaya koyar. Bu şekilde uzman olduğunuz alanda, lider olmanıza ve bu pozisyonunuzu güvence altına almanıza yardımcı olur.

Geleneksel pazarlama yeteneklerimiz;

– Logo tasarımı

– Marka konsept geliştirme

– Kurumsal kimlik ve ürünler (Kartvizit, sunum klasörleri vb.)

– Katalog ve broşürler

– Basılı ilanlar

– Afişler ve fotoğraflar

– Özelleştirilmiş ürünler (Kliniğinize özel tasarımlar ve basılı materyaller)

Web Sitesi

Nitelikli bir websitesi oluşturmak stratejik bir sanattır; StrategyCube ise gerçek bir sanatçı! StrategyCube olarak, tıbbi alanda uzmanlaşmış grafik tasarımcı, yazar ve danışman takımımızla; plastik cerrahi, medikal estetik, diş hekimliği, dermatoloji, onkoloji ve diğer tıbbi uzmanlık uygulamaları için,

– Alana özel

– İçerik ve teknik anlamda güçlü

– Son teknoloji ürünü

– Kolay kullanılır, estetik arayüze sahip

– Uygulamanızın en doğru ve nitelikli yansımasını sağlamak adına, tüm yönleriyle markanız için özelleştirilmiş, web siteleri oluştururuz.

Takımımız, sitenizin görünümünü ve görünürlüğünü geliştirmek için sizinle iş birliği yapar. Uzman yazar ekibimiz deneyiminizi, sunduğunuz prosedürleri ve hastaları neler bekleyebileceğini vurgulamak için size özel içerikler oluşturur. StrategyCube, web sitenizin ve adınızın, arama motorlarında belirgin bir şekilde görüntülenmesi adına, hedef odaklı benzersiz pazarlama stratejileri kullanır.

Mobil Web Sitesi

Yapılan araştırmalara göre kullanıcıların %80’i web sayfalarına mobil cihazlarla giriş yapıyor. Hastalarınızın cep telefonlarıyla sitenize kolay erişim sağlaması ve sitenizin markanız adına en doğru ve akıcı aktarımı sunması StrategyCube’un işi. Ayrı bir uzmanlık gerektiren mobil web sitesi, deneyimli takımımız tarafından özel olarak geliştirilecek ve;

Aerodinamik navigasyon,

Etkileyici sayfa biçimleri ve yazı tipleri,

Tek dokunuşla arama yapılabilmesi adına kolaylaştırıcı tasarım  gibi özellikleriyle, hastalarınızın kolaylık, keyif ve beğeniyle kullanabileceği bir etkileşim alanı oluşturacaktır.

SEO*

Arama motorlarında görünürlük ve önceliğinizi arttırıyoruz. StrategyCube internet pazarlama profesyonellerinden kurulu ve tıbbi arama motoru dinamiklerini tüm yönleriyle deneyimlemiş teknik ekibiyle, gerekli ve size özel SEO optimizasyonlarını yapıyor ve pazarlama hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyor. Bu şekilde pazarınızdaki rakiplerden ayrılmanızı ve öne çıkmanızı sağlıyoruz.

Küresel, Yerel Ve Mobil!

Size özel ve doğru SEO stratejileri ile yerel veya hatta küresel ölçekte web sayfanızın görünürlüğünü arttırmak mümkün. Türkiye’den ya da dünyadan hastaları hedefliyorsanız, potansiyel hastaların sizi önde gelen arama motorlarında bulmalarının yöntemi StrategyCube’un size özel geliştireceği stratejide saklı. Bu strateji değişen teknolojiye ayak uyduracak şekilde, tüm mobil cihazlar için tasarlanacak ve potansiyel hastalarınız nerede olursa olsun sitenizi görüntüleyebilecek.

İçerik Pazarlaması İle Daha Güçlü SEO!

Google’ın sürekli gelişen arama algoritmalarından “Panda”nın, web sitesi içeriğinin kalite ve yeniliğine çok önem veriyor olduğu örneğinden de bilmekteyiz ki; SEO alanında içerik büyük önem arz ediyor. Tutarlı, taze, değerli içerik akışı barındıran siteler SEO sıralamasında yükseliş yaşamaktalar. Özgün içerik ve taze içerikler ile sayfanızın güncellenmesi, hem internet arama sıralamanızı ve görünürlüğünüzü arttıracak, hem de online ziyaretçilerinizin sitenizi güvenilir bir kaynak olarak konumlandırmasını sağlayacak.

Video SEO

Belki tıbbi web sitenize bilgilendirme videoları eklemek istersiniz? StrategyCube’un gerçekleştireceği tıbbi video optimizasyonu, web sitenizin genel SEO sıralamasına katkı sağlayacak; videolarınız Youtube, evrensel Google ve çok daha fazla mecrada hedef kitlenize ulaşacak.

Etik Ve SEO

StrategyCube’un “white-hat” taktiği başarısını kanıtlamıştır. Müşterilerimizin her büyük arama motorunda, ancak belirlenen kurallar bağlamında etkinlik gösterdiği görülmektedir. StrategyCube olarak, “black-hat” stratejilerinden tamamen kaçınır ve hiçbir şekilde sitenizin güvenilirliğini ve başarısını tehlikeye atabilecek yöntemleri kullanmayız.

* SEO

SEO “doğal” yerleştirme yoluyla arama motoru sonuçlarında web sitenizin görünürlüğünü artırmak için uygulanan uzmanlık ve tecrübe gerektiren stratejik bir yaklaşımdır.

E-Mail Marketing

E-posta olgusunu en etkili şekilde kullanmanın yolu StrategyCube’te! Hedef kitlenize haber bültenleri, özel promosyon ve etkinlik e-postaları göndererek her zaman güncel kalın. Marka bilinirliğinizi ve hasta kazanımınızı artırmak için uzman ekibimiz tarafından özel olarak oluşturulacak e-postalarla StrategyCube yanınızda.

Tasarla Ve Gönder

StrategyCube, profesyonel tasarımcı ekibiyle, hastalarınıza ulaştırmanız için mükemmel görünümlü e-postalar oluşturmanıza yardımcı olur. Her yeni tasarımı, masaüstü ve tüm mobil cihazlarda görüntülenmeleri adına optimize ederiz.

Listeyi Yönet

Sistemimiz, kayıt ve abonelikten çıkma durumlarını otomatik olarak işler. Dahası abone listesinde belirli hastalara ulaşmak adına “hedeflenen segment” listeleri dahi oluşturmanız mümkün.

Takip Ve Ölçüm

Açık oran, tıklama ve gerçek zamanlı raporları görüntüleyerek her e-posta kampanyasının etkinliğini izleyebilecek, kampanya başarınızı ve yatırım getirinizi kolaylıkla ölçebileceksiniz.

Hedeflerinize Mobil E-posta İle Ulaşın!

StrategyCube endüstri lideri e-posta pazarlama yazılımı ile hasta tabanınızla hem çevrimiçi hem de kapalı etkileşimi artıracak etkili bir mesaj hazırlamanıza yardımcı olur. Hedeflerinize bağlı olarak e-posta pazarlaması için, tamamen özelleştirilebilir ve mobil uyumluluk odaklı çeşitli paketler sunarız .

Back To Top

StrategyCube dijital pazarlama ekibinin misyonu; sizi sosyal medya platformlarının tamamında en iyi şekilde temsil etmek ve markanızın bu alanda büyümesini sağlamaktır.

Bizi takip edin