Blog

Dijital PazarlamaDijital İçerik Üretimi

Dijital İçerik Üretimi

Uygulamalarınızın hedeflerini gözden geçirir, ardından bu hedeflere ulaşmanız adına içerik pazarlama* stratejinizi oluştururuz.

– Mevcut ve gelecek içerik ihtiyaçlarınızı betimlemek adına, size özel bir editör takvimi planlar, bu planlamanın, direkt olarak uygulama hedeflerinizle hizalanmasını sağlarız.

 

– Yazar ve danışman ekibimizin, kapsamlı araştırmaları ardından, uygulamalarınız hakkında sizinle yine hedef odaklı, tanıtıcı, özel röportajlar gerçekleştiririz.

 

Ortaya çıkan bu nitelikli çalışma ile web siteniz arzu ettiğiniz  kaliteli içerik ve yüksek görünürlüğe ulaşır. Bu şekilde, özel sayfa                                      eklemeleri, blog girişleri, basın bültenleri, e-posta patlamaları gibi  platformlarda, kişiselleştirilmiş özel bir alana sahip olursunuz.

 

– Ardından uzman ekibimizle, uygulama haberlerinin, promosyonların, yeni prosedürlerin ve çok daha fazlasının artarak paylaşılması adına sosyal medya mecralarınızın senkronizasyonunu sağlarız.

 

– İçerik pazarlama planınızın, başarı ve hedeflere adım adım ilerleyişini gözlemlemek adına, sürekli ve planlı performans değerlendirmeleri gerçekleştiririz.

 

* Hedef kitlelere tutarlı şekilde yararlı içerik sağlayan pazarlama yaklaşımı.

Back To Top

StrategyCube dijital pazarlama ekibinin misyonu; sizi sosyal medya platformlarının tamamında en iyi şekilde temsil etmek ve markanızın bu alanda büyümesini sağlamaktır.

Bizi takip edin