Blog

Dijital PazarlamaE-Mail Marketing

E-Mail Marketing

E-posta olgusunu en etkili şekilde kullanmanın yolu StrategyCube’te! Hedef kitlenize haber bültenleri, özel promosyon ve etkinlik e-postaları göndererek her zaman güncel kalın. Marka bilinirliğinizi ve hasta kazanımınızı artırmak için uzman ekibimiz tarafından özel olarak oluşuturulacak e-postalarla StrategyCube yanınızda.

Tasarla ve gönder

StrategyCube, profesyonel tasarımcı ekibiyle, hastalarınıza ulaştırmanız için mükemmel görünümlü e-postalar oluşturmanıza yardımcı olur. Her yeni tasarımı, masaüstü ve tüm mobil cihazlarda görüntülenmeleri adına optimize ederiz.

Listeyi yönet

Sistemimiz, kayıt ve abonelikten çıkma durumlarını otomatik olarak işler. Dahası abone listesinde belirli hastalara ulaşmak adına “hedeflenen segment” listeleri dahi oluşturmanız mümkün.

Takip ve ölçüm

Açık oran, tıklama ve gerçek zamanlı raporları görüntüleyerek her e-posta kampanyasının etkinliğini izleyebilecek, kampanya başarınızı ve yatırım getirinizi kolaylıkla ölçebileceksiniz.

 

Hedeflerinize mobil e-posta ile ulaşın!

StrategyCube endüstri lideri e-posta pazarlama yazılımı ile hasta tabanınızla hem çevrimiçi hem de kapalı etkileşimi artıracak etkili bir mesaj hazırlamanıza yardımcı olur. Hedeflerinize bağlı olarak e-posta pazarlaması için, tamamen özelleştirilebilir ve mobil uyumluluk odaklı çeşitli paketler sunarız.

Back To Top

StrategyCube dijital pazarlama ekibinin misyonu; sizi sosyal medya platformlarının tamamında en iyi şekilde temsil etmek ve markanızın bu alanda büyümesini sağlamaktır.

Bizi takip edin