Blog

Dijital PazarlamaMedyada medikal satın alım ile görünürlüğünüzü artırın.

Medyada medikal satın alım ile görünürlüğünüzü artırın.

İnternet çağında yaşanan pek çok teknolojik gelişme nedeniyle tıbbi uygulamadan yararlanmak, uygulama performansını artırmak ve kapıdan gelen yeni hastaları tutmak için pek çok fırsat vardır. StrategyCube Dijital Pazarlama’daki yaratıcı ve deneyimli ekibimiz, en etkili çevrimiçi reklam kampanyalarını formüle ederek sitenizin potansiyelini en üst düzeye çıkarmanıza ve daha fazla hasta çekmenize yardımcı olur.

Recycle web site kullanıcısı

Google yeniden pazarlama reklamları, web sitenizin trafiğinden yararlanmanın etkili bir yoludur. Başlamak için, web sitenizi açtıklarında ziyaretçilerinizin tarayıcısına bir çerez yerleştirilir. Ardından, yeniden pazarlama reklamlarınız bu ziyaretçilere Google Görüntülü Reklam Ağındaki diğer web sitelerinde görünür. Yeniden pazarlama reklamlarına tıklayarak, ziyaretçileriniz randevu planlama gibi bir eylemi tamamlama nihai hedefi ile web sitenize geri alınacaktır. Bu reklamlar, hizmetleriniz hakkında web sitenizin trafiğini hatırlatmak için uygun maliyetli bir yoldur.

Google Adwords and Pay-Per-Click

Tıklama başına ödeme (PPC) ve Google Adwords gibi pazarlama araçları, uygulamanızın web üzerindeki erişimi üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir. Bu programlar, arama motorlarında popüler anahtar kelimeleri hedeflemenize izin verir, böylece potansiyel bir hasta belirli hizmetleri aradığında uygulamanızın sayfanın en üstüne yakınına yerleştirilebilir. Yaratıcı reklam geliştirme, kampanya yönetimi, performans değerlendirmeleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere bu alanlarda bir dizi seçenek sunuyoruz.

Görüntülü reklamlar

Görüntülü reklamlar sanal el ilanları, reklam panoları ve tabela gibidir. Banner reklamlar olarak da bilinen bu çevrimiçi tanıtım araçları, İnternet’teki birden fazla platformda çeşitli web kullanıcılarını hedefleyebilir. Görüntülü reklamlar grafik, resim, metin ve video içerebilir ve bunlar hedefli bir demografiye odaklanabilir.

Mobil reklamlar

Mobil reklamlar, akıllı telefonlarda ve tabletlerde temiz ve okunabilir reklamlar sunmak için özel olarak tasarlanır. Hızla popülaritesi yükselen mobil reklamlar her yerde çok sayıda insana ulaşarak uygulama için birçok avantaj sunabilir.

Facebook reklamları

Facebook gibi sosyal ağlar işletmelerin reklam vermesi için popüler bir yer haline geldi. Artık Facebook’un 1 milyardan fazla kullanıcısı olması sebebiyle Facebook sayfalarına yerleştirilen tıbbi reklamların faydaları ciddi boyutlara ulaşabilir. Ayrıca, Facebook reklamları sanal olarak mükemmel bir manzara oluşturarak aşinalık duygusu sağlayacaktır.

Back To Top

StrategyCube dijital pazarlama ekibinin misyonu; sizi sosyal medya platformlarının tamamında en iyi şekilde temsil etmek ve markanızın bu alanda büyümesini sağlamaktır.

Bizi takip edin