Dijital İçerik Üretimi

Dijital İçerik Üretimi


İçerik pazarlaması, hedef kitlelere tutarlı bir şekilde yararlı ve ilişkili içerik sağlayan pazarlama için bilgilendirici bir yaklaşımdır. İçerik pazarlama stratejinizi oluşturmaya başlamak için önce uygulamanızın belirli hedeflerini gözden geçiririz, daha sonra bu hedeflere en etkili şekilde nasıl ulaşılabileceğine inandığımız konusunda önerilerde bulunuruz. 

Hem mevcut hem de gelecekteki içerik ihtiyaçlarınızın oluşturulmasını ve uygulanmasını özetlemek için özel bir editör takvimi oluştururuz ve planın doğrudan uygulama hedeflerinizle hizalanmasını sağlarız.

İçerik pazarlama planınızı yürütmek için, yazar ve danışman ekibimiz kapsamlı araştırmalar yapar ve uygulamalarınızla hakkında sizinle röportajlar planlar. Bu web siteniz için arzu ettiğiniz belirli sesi yakalamanızı ve özel sayfa eklemeleri, blog girişleri, basın bültenleri, e- posta patlamaları gibi çeşitli diğer içerik platformlarında son derece kişiselleştirilmiş bir alana sahip olmanızı sağlar.

Yayınlandıktan sonra, ekibimiz katılımın ve uygulama haberlerinin, promosyonların, yeni prosedürlerin ve daha fazlasının paylaşılmasını teşvik etmek için devam eden içerik pazarlama stratejinizin sosyal medya kanalları arasında senkronizasyonuna yardımcı olur. Ayrıca, içerik pazarlama planınızın ilerlemesini ve başarısını sürekli olarak değerlendirmek için rutin performans değerlendirmeleri de sağlar.

Back To Top

StrategyCube dijital pazarlama ekibinin misyonu; sizi sosyal medya platformlarının tamamında en iyi şekilde temsil etmek ve markanızın bu alanda büyümesini sağlamaktır.

Bizi takip edin