E-Mail Marketing

 

Hedef kitlenize haber bültenleri, özel promosyonlar ve etkinlikleri e-posta göndererek her zaman güncel kalın. Bunun için tasarımcı ekibimiz marka bilinirliğinizi ve hasta kazanımınızı artırmak için özel e-postalar oluşturur.

Tasarla ve gönder

Temel bir bültenden özel bir promosyon e-postasına kadar, tasarımcılarımız hastalarınıza ulaşmak için mükemmel görünümlü e-postalar oluşturmanıza yardımcı olur. Her yeni tasarım masaüstü, tablet ve telefon cihazlarında görüntülemek için optimize edilir.

Listeyi yönet

Sistemimiz otomatik olarak kayıt işlemini ve abonelikten çıkma işlemini işler. Hatta abone listesinde belirli hastalara ulaşmak için hedeflenen segment listeleri dahi oluşturabilirsiniz.

Takip ve ölçüm

Açık oran, tıklama ve daha gerçek zamanlı raporları görüntüleyerek her e-posta kampanyasının etkinliğini izleyin. Kampanya başarınızı ve yatırım getirinizi ölçün.

Mobil e-posta kullanımı artıyor

Bir mobil cihazda e-postanın %60’ından fazlası açılır.

StrategyCube, ofis ziyaretleri arasında yeni ve mevcut sadık hastalarla daha iyi bağlantı kurmak için bir strateji geliştirmenize yardımcı olabilecek deneyimli danışman, tasarımcı ve yazar ekibinden oluşur. Endüstri lideri e-posta pazarlama yazılımı ile hasta tabanınızla hem çevrimiçi hem de kapalı etkileşimi artırmak için tasarlanmış etkili bir mesaj hazırlamanıza yardımcı oluruz. Hedeflerinize bağlı olarak e-posta pazarlaması için tamamen özelleştirilebilir ve uyumluluk göz önünde bulundurulan çeşitli paketler sunarız.

Back To Top

StrategyCube dijital pazarlama ekibinin misyonu; sizi sosyal medya platformlarının tamamında en iyi şekilde temsil etmek ve markanızın bu alanda büyümesini sağlamaktır.

Bizi takip edin