Reklam Yönetimi

 

Etkili pazarlama ve reklamcılık, internetin sınırlarının ötesine uzanır, sektörel bakış açısı ve işinizin dinamiklerini kullanarak markanızı doğru temsil etmeyi ve sonuç almayı sağlar.

Bir dijital pazarlama ajansından çok daha fazlasıyız.

Tüm pazarlama kanallarında benzersiz, fark edilebilir bir kimlik ve marka tutarlılığı oluşturmak, estetik veya diş hekimliği uygulamalarınız için güçlü, güvenen, sadık bir hasta tabanı oluşturmada kritik öneme sahiptir. StrategyCube kapsamlı SEO ve dijital stratejilerle; e-posta, tanıtım, reklamlar ve daha fazlası yoluyla en üst düzey tedavilerinizi ve hizmetlerinizi tanıtabilecek geleneksel pazarlama çözümleri sunar. Yenilikçi dijital pazarlama taktiklerini etkili basılı medya ile birleştirerek, klinik içi ve klinik dışı pazarlama uygulamalarınızda mevcut ve muhtemel hastalar arasında en iyi şekilde tanınabilir ve sonuçta uzman olduğunuz alanda lider olarak yerinizi güvence altına almanıza yardımcı olur.

Geleneksel pazarlama yeteneklerimiz;

– Logo tasarımı
– Marka konsept geliştirme
– Kurumsal kimlik ve ürünler (Kartvizit, sunum klasörleri vb.)
– Katalog ve broşürler
– Basılı ilanlar
– Afişler ve fotoğraflar
– Özelleştirilmiş ürünler (Kliniğinize özel tasarımlar ve basılı materyaller)

Back To Top

StrategyCube dijital pazarlama ekibinin misyonu; sizi sosyal medya platformlarının tamamında en iyi şekilde temsil etmek ve markanızın bu alanda büyümesini sağlamaktır.

Bizi takip edin