Tıbbi arama motoru optimizasyonu (SEO) nihai hedefi kolayca her büyük arama motoru sonuçlarında bulunabilir tıbbi web siteleri sağlar. Bu hedefe ulaşmak için, size özel olarak tasarlanmış, özelleştirilmiş SEO stratejisi ile web sitesi içeriği ve pazarlama hedefleri optimize edilmiş internet pazarlama profesyonellerinden oluşan bir ekip olması zorunludur. StrategyCube, sizi pazarınızdaki diğer rakiplerden ayırmak için arama motoru düzenlemelerini avantajlı bir şekilde takip eden bir tıbbi SEO stratejisi oluşturmaya ve uygulamaya adanmıştır. Ekibimiz tıbbi arama motoru optimizasyonunu tüm yönleriyle deneyimlemiş teknik seviyeye sahip olan kişilerden oluşmaktadır.

SEO nedir?

SEO “doğal” yerleştirme yoluyla arama motoru sonuçlarında web sitenizin görünürlüğünü artırmak için uygulanan stratejik bir yaklaşımdır. Görünecek web sitelerini indekslerken, arama motorlarının sonuçların sırasını belirlemek için kullanılan belirli bir formüller vardır. Etki alanı, adınızın etkin olduğu süre, içeriğinizin miktarı ve kalitesi, sitenizde ve diğerleri arasında bağlantı kurma ve etkili anahtar kelimelerinin kullanımı da dahil olmak üzere birçok faktör arama motoru sıralamalarını etkiler. Zaten bir web siteniz varsa veya sıfırdan bir site oluşturmanız gerekiyorsa, StrategyCube sahip olduğu beceri ve araçlarla dijital dünyada keşfedilmenize yardımcı olur.

Küresel, yerel ve mobil

 Tıbbi SEO stratejileri yerel ve hatta küresel web sitenizin sıralamasını artırmaya yardımcı olabilir. Eğer dünya çapında topluluk veya hastaları hedefliyorsanız, potansiyel hastaların önde gelen arama motorlarında sizi bulma şansını artırmak için belirli anahtar kelimeler ve yerlerden yararlanırız. Sürekli değişen teknoloji dünyasına ayak uydurmak için, tıbbi SEO stratejinizi özellikle akıllı telefonlar ve tabletler de dahil olmak üzere mobil cihazlar için tasarlayarak hastalar nerede olursa olsun sitenizi görüntülemelerini sağlarız.

İçerik pazarlaması ile SEO’yu artırın.

SEO alanında içerik çok önemlidir. Google’ın sürekli gelişen arama algoritması güncellemelerinden biri olan “Panda”, web sitesi içeriğinin kalitesine ve yeniliğine çok önem veriyor. Sonuç olarak tutarlı, taze, değerli içerik akışı barındıran siteler genellikle geliştirilmiş SEO ile ödüllendirilir. Bunları barındırmayan siteler ise SEO sıralamasında bir düşüş yaşayabilir. Özelleştirilmiş içerik pazarlama stratejisi ile yeni bir akış sağlamak, özgün içerik oluşturmak, basın bültenleri eklemek, arama sonucu sıralamalarını ve görünürlüğünü artırmak için yardımcı olurken sayfa güncellemelerine ek olarak gerçekleştirilecek pek çok uygulama sonucunda online ziyaretçiler sitenizi güvenilir bir kaynak olarak konumlandırırlar.

Video SEO

Belki de tıbbi web sitenize bilgilendirme videoları eklemek istersiniz. Tıbbi video optimizasyonu, web sitenizin genel SEO sıralamasına yardımcı olabilir ve videolarınızın Youtube, Google’ın evrensel araması ve daha fazlası aracılığıyla daha geniş alanlara yayılmasına yardımcı olabilir.

Etik ve SEO

Bizim “white-hat” taktiğimizin başarısı kanıtlamıştır ve müşterilerimizin her büyük arama motorunda, belirlenen kurallar bağlamında, etkinlik gösterdiği görülmektedir. StrategyCube olarak, “black-hat” stratejilerinden tamamen kaçınırız ve hiçbir şekilde sitenizin güvenilirliğini ve başarısını tehlikeye atabilecek yöntemleri kullanmayız.

Back To Top

StrategyCube dijital pazarlama ekibinin misyonu; sizi sosyal medya platformlarının tamamında en iyi şekilde temsil etmek ve markanızın bu alanda büyümesini sağlamaktır.

Bizi takip edin