Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

 

Uygulamanızın, rakiplerinizin ve endüstrinin çevrimiçi varlığını izlemiyorsanız, başka biri potansiyel hastalarınıza tepki veriyor ve onları etkiliyor. Konuşmaları şekillendirmek ve alanınızda önemli bir etki unsuru olmak için güç tam anlamıyla parmaklarınızın ucunda ve bu gücü en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olabiliriz.

Hastaları prosedürler ve yeni teknolojiler hakkında eğitmek, hasta başarı hikayelerini paylaşmak, fotoğraflardan önce ve sonra paylaşmak ve web sitesi trafiğini yönlendirmek için sosyal medyayı kullanabilirsiniz.

Etkili sosyal medya yönetimi ile birlikte;

– Marka bilinirliği yaratın.

– Kişiliğinizi sergileyin.

– Özel mesajlarla etkileyin. (Sadece uygulama için özelleştirilmiş göz alıcı, ilgili grafik fark alma anahtarlarından biridir.)

– Promoted mesajlar ile adınızı duyurun. (Sürdürülebilir bir sosyal medya planı, duyurulmamış yayınların %3’inden daha azının haber akışlarında görüldüğü için, play-to-play stratejisi gerektirir.)

– Demografik hedefleme ile aradığınız müşteriyi bulun. (Facebook, kitleleri konum, arkadaş ve ilgi alanlarına göre belirlemek için benzersiz hedefleme fırsatları sunar.)

– Gelişmiş izleme yöntemleri ile hedef kitlenizi derinlemesine tanıyın. (Sosyal çabalarınızı ve web sitesi etkinliklerinizi bağlamak için en iyi Facebook anlayışlarını ve Google Analytics’i birleştiriyoruz.)

– Danışmanlık alarak ne olup bittiğini çok daha iyi anlayın. (Ekibimiz, mevcut sosyal medya etkinliklerini, analizleri ve kullanıcı katılımındaki eğilimleri sürekli olarak izler. Yılların endüstri deneyimi ile eşleştirilmiş iletişim tutkusu, hedef kitlenize daha iyi ulaşmak için sosyal stratejileri en üst düzeye çıkarmamızı sağlar.)

– Taze fikirlerle işinizi büyütün. (Sosyal medya pazarlaması her zaman gelişiyor ve stratejilerimiz de öyle. Markanızın etkileşimde olduğundan emin olmak için yaklaşımımızı sürekli olarak güncelliyoruz.)

– Hasta yorumları sizi anlatır. (Sosyal medya aracılığıyla hastalarla etkileşime girerek doktor-hasta iletişimini güçlendirin. ‘Sizinle büyük bir deneyim yaşadım’ cümlesi hasta ağında yayılacaktır.)

Temel yaklaşımız

Keşif – Araştırma ve Planlama – Uygulama – İzleme ve Ölçme – Raporlama

Back To Top

StrategyCube dijital pazarlama ekibinin misyonu; sizi sosyal medya platformlarının tamamında en iyi şekilde temsil etmek ve markanızın bu alanda büyümesini sağlamaktır.

Bizi takip edin