Web Sitesi

 

StrategyCube; plastik cerrahi, medikal estetik, diş hekimliği, dermatoloji, onkoloji ve diğer tıbbi uzmanlık uygulamaları için teknik anlamda etkin ve güçlü web siteleri oluşturur. Grafik tasarımcılarımız, yazarlarımız ve danışmanlarımız, çeşitli tıbbi alanlar için geniş bilgi ve deneyime sahip web siteleri geliştirir. Web siteniz son teknoloji, kullanıcı dostu bir arayüzle tasarlanır ve uygulamanızın mümkün olan en iyi yansımasını sağladığından emin olmak için tüm yönleriyle özelleştirilir. Ekibimiz sitenizin görünümünü ve görünürlüğünü geliştirmek için sizinle iş birliği yaparak deneyimli yazar ekibimiz deneyiminizi, sunduğunuz prosedürleri ve hastaların neler bekleyebileceğini vurgulamak için özel içerik oluşturur.

StrategyCube, web sitenizin ve adınızın çalıştığınız pazarda arama motorlarında belirgin bir şekilde görüntülendiğinden emin olmak için tasarlanmış benzersiz pazarlama stratejilerini kullanır.

Mobil Web Sitesi

Hastalarınızın cep telefonlarında harcadıkları süre dramatik bir oranda artıyor, bu da sitenize kolay erişim sağlanması gerektiği anlamına geliyor. Yapılan araştırmalara göre kullanıcıların %80’i mobil cihazlarla giriş yapıyor. Bu yüzden web sitesi tasarımı ana sitenizin unsurlarına dayanırken, mobil tarafta da teknik yeterlilik çok önemli hale gelmektedir. Aerodinamik navigasyon, sayfalar ve yazı tipleri, tek dokunuşla arama için belirgin iletişim düğmeleri ile tıbbi web sitesinin mobil versiyonu hastaların kolaylıkla kullanabileceği bir etkileşim alanı oluşturacaktır.

Back To Top

StrategyCube dijital pazarlama ekibinin misyonu; sizi sosyal medya platformlarının tamamında en iyi şekilde temsil etmek ve markanızın bu alanda büyümesini sağlamaktır.

Bizi takip edin