SEO

Arama motorlarında görünürlük ve önceliğinizi arttırıyoruz. StrategyCube İnternet pazarlama profesyonellerinden kurulu ve tıbbi arama motoru dinamiklerini tüm yönleriyle deneyimlemiş teknik ekibiyle, gerekli ve size özel SEO optimizasyonlarını yapıyor ve pazarlama hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyor. Bu şekilde pazarınızdaki rakiplerden ayrılmanızı ve öne çıkmanızı sağlıyoruz.

 

Küresel, yerel ve mobil!

 

Size özel ve doğru SEO stratejileri ile yerel veya hatta küresel ölçekte web sayfanızın görünürlüğünü arttırmak mümkün.

Türkiye’den ya da dünyadan hastaları hedefliyorsanız, potansiyel hastaların sizi önde gelen arama motorlarında bulmalarının yöntemi StrategyCube’un size özel geliştireceği stratejide saklı. Bu strateji değişen teknolojiye ayak uyduracak şekilde, tüm mobil cihazlar için tasarlanacak ve potansiyel hastalarınız nerede olursa olsun sitenizi görüntüleyebilecek.

 

İçerik pazarlaması ile daha güçlü SEO!

Google’ın sürekli gelişen arama algoritmalarından “Panda”nın, web sitesi içeriğinin kalite ve yeniliğine çok önem veriyor olduğu örneğinden de bilmekteyiz ki; SEO alanında içerik büyük önem arz ediyor. Tutarlı, taze, değerli içerik akışı barındıran siteler SEO sırlamasında yükseliş yaşmaktalar. Özgün içerik ve taze içerikler ile sayfanızın güncellenmesi, hem internet arama sıralamanızı ve görünürlüğünüzü arttıracak, hem de online ziyaretçilerinizin sitenizi güvenilir bir kaynak olarak konumlandırmasını sağlayacak.

 

Video SEO

Belki tıbbi web sitenize bilgilendirme videoları eklemek istersiniz?

StrategyCube’un gerçekleştireceği Tıbbi video optimizasyonu, web sitenizin genel SEO sıralamasına katkı sağlayacak; videolarınız Youtube, evrensel Google ve çok daha fazla mecrada hedef kitlenize ulaşacak.

Etik ve SEO

StrategyCube’un “white-hat” taktiği başarısını kanıtlamıştır. Müşterilerimizin her büyük arama motorunda, ancak belirlenen kurallar bağlamında etkinlik gösterdiği görülmektedir. StrategyCube olarak, “black-hat” stratejilerinden tamamen kaçınır ve hiçbir şekilde sitenizin güvenilirliğini ve başarısını tehlikeye atabilecek yöntemleri kullanmayız.

SEO

SEO “doğal” yerleştirme yoluyla arama motoru sonuçlarında web sitenizin görünürlüğünü artırmak için uygulanan uzmanlık ve tecrübe gerektiren stratejik bir yaklaşımdır.

Back To Top

StrategyCube dijital pazarlama ekibinin misyonu; sizi sosyal medya platformlarının tamamında en iyi şekilde temsil etmek ve markanızın bu alanda büyümesini sağlamaktır.

Bizi takip edin