Blog

Dijital PazarlamaSosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Potansiyel hastalarınızla buluşmanın en etkili yolu; çevrim içi olmak!

Uygulamanızın (tıbbi uygulamasından mı bahsediyoruz öyle ise böyle kalsın?), rakipleriniz ve endüstrinin çevrimiçi varlığını izlemiyorsanız, başka bir isim,  potansiyel hastalarınıza karşılık verecek ve onları etkileyecek demektir. Alanınızda önemli bir aktör olmak adına güç tam anlamıyla parmaklarınızın ucunda; bu gücü en üst düzeye çıkarmanızı sağlayacak hamleler ise StrategyCube’te…+

 

Hastaları prosedürler ve yeni teknolojiler hakkında eğitmek, hasta başarı hikayeleri, önce/sonra fotoğrafları paylaşmak ve web sitesi trafiğini arttırmak adına en etkili yol etkili bir sosyal medya kullanımı…

Etkili sosyal medya yönetimi ile birlikte;

– Marka bilinirliği yaratın,

– Kişiliğinizi sergileyin,

– Özel mesajlarla hedef kitlenizi etkileyin,

                 StrategyCube tarafından uygulama için özel olarak tasarlanmış göz alıcı grafikler  en önemli fark yaratma anahtarlarınızdan biri olacak.

– Promoted mesajlar ile adınızı duyurun.

                 Önceden duyurulmamış yayınlar, kullanıcı haber akışlarında görülmez. StrategyCube’un Play-to-play stratejisi ile görünürlüğünü sürdürülebilir olacak.

– Demografik hedefleme ile aradığınız müşteriyi bulun.

                Facebook doğru kullanıldığında benzersiz hedefleme fırsatları sunar. StrategyCube ile aradığınız müşteriyi nokta atışı ile bulacaksınız.

– Gelişmiş izleme ve analiz yöntemleri ile hedef kitlenizi derinlemesine tanıyın.

               En anlamlı Facebook verilerini ve Google Analytics’i birleştiriyoruz. Bu  sayede hedef kitleniz hakkında benzersiz verilere sahip olacaksınız

– Danışmanlık alarak ne olup bittiğini çok daha iyi anlayın.

             Profesyonel ekibimiz, büyük resmi sürekli olarak en ince ayrıntısına kadar analiz eder. StrategyCube’ün Endüstri deneyimi ve iletişim tutkusu ile  sunacağı veriler, her açıdan sosyal stratejilerinizi en etkili seviyeye çıkarmanızı sağlayacak.

– Taze fikirlerle işinizi büyütün.

          StrategyCube durmaksızın değişen ve gelişen Sosyal medya pazarlaması   konusunda daima güncel stratejiler üretir. Tüm değişken koşullara karşın,  Markanızın kesintisiz şekilde güncel ve etkileşimde olduğundan emin olacaksınız.

– Hasta yorumları sizi anlatır, bu gücü kullanın!

         Hastalarınızla, çağcıl dünyanın iletişim mecrası sosyal medya aracılığıyla etkileşime girin. Doktor-hasta iletişiminiz güçlenecek, olumlu hasta yorumlarının markanıza büyük katkılarına tanık olacaksınız.            

– Temel yaklaşımımız

Keşif – Araştırma ve Planlama – Uygulama – İzleme ve Ölçme – Raporlama

Back To Top

StrategyCube dijital pazarlama ekibinin misyonu; sizi sosyal medya platformlarının tamamında en iyi şekilde temsil etmek ve markanızın bu alanda büyümesini sağlamaktır.

Bizi takip edin