Blog

Dijital PazarlamaNeden StrategyCube ile dijital içerik pazarlama?

Neden StrategyCube ile dijital içerik pazarlama?

StrategyCube’de içeriğinizi kişiselleştirilmiş, taze ve etkileşimde tutmak için proaktif bir yaklaşım kullanıyoruz. Kurum içi yazarlardan oluşan ekibimiz, sağlık sektörü ve hizmetlerine aşina olmanın yanı sıra endüstrilerdeki en son teknolojileri ve trendleri takip eder. İçerik pazarlama; özelleştirilebilir yaklaşım ile web sitenizi güncel tutarak, internet pazarlama dünyasıyla ve online pazardaki rekabet koşullarında kendinizi göz önünde bir konuma yerleştirmenize yardımcı olabilir.

Özel editöryal takviminiz

Uygulamalarınızın yıllık hedeflerine ulaşması için, yazı ekibimiz özelleştirilmiş bir editör takvimi formüle eder ve bunu yaparken sizinle birlikte çalışır. Bu takvimle hedef halka iletinizi dağıtabilirsiniz, böylece bizlere basın bültenlerini izlememizde yardımcı olur. 

Halkla ilişkiler sonuçlarının ölçülmesi 

Basın bültenlerinizin performansını izlemek için ekibimiz kapsamlı arama motoru optimizasyonu (SEO) incelemeleri yapmaktadır. Bu incelemeler, potansiyel hastalara ulaşmak için hangi anahtar kelimeleri hedefleyeceğimizi belirlememize yardımcı olur.

Ulusal ve yerel tanıtım 

Dijital varlığınızı geliştirmenize yardımcı olmak için basın bültenleriniz çeşitli tanınmış yerel ve ulusal yayınlara dağıtılır. 

Marka bilinirliğinizi genişletin

Amacımız, profesyonel markanızı geliştirmenize yardımcı olarak çevrimiçi itibarınızı arttırmaktır. Markanız nihayetinde etkili çevrimiçi itibar yönetimi stratejilerimizle farkındalığı artırmakta ve potansiyel hastalara ulaşmaktadır.

Back To Top

StrategyCube dijital pazarlama ekibinin misyonu; sizi sosyal medya platformlarının tamamında en iyi şekilde temsil etmek ve markanızın bu alanda büyümesini sağlamaktır.

Bizi takip edin