Blog

Dijital PazarlamaVideo içeriklerin gücüyle daha fazla hastaya ulaşın.

Video içeriklerin gücüyle daha fazla hastaya ulaşın.

Video, internetteki en etkili iletişim araçlarından biridir. Daha fazla hastaya ulaşmak için çabalarken, StrategyCube Dijital Pazarlama ekibi, video pazarlama ve SEO gerekliliklerinde gezinmenize ve uygulamalarınız için potansiyel faydaları en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olabilir.

Peki bunu nasıl yapıyoruz?

Video editleme

Video düzenlemede güçlü ve ilgi çekici videolar üretmek için deneyimli ve yaratıcı bir göz gereklidir. Müzik, hareketli grafikler ve seslendirme kullanımı sayesinde StrategyCube Dijital Pazarlama ekibi, mesajınızı iletmenize yardımcı olabilir. Doğru üretim klibini kullanarak uygulamanızın genel pozlamayı arttırdığından emin olabilirsiniz.

Video oynatıcılar

Video oluşturulduktan sonra web sitenizde barındırmak için bir yere ihtiyacınız olacak. Video oynatıcılarımız, videonun çok çeşitli cihazlarda oynatılmasını sağlamak için HTML5 teknolojisini kullanır. Ek olarak tasarım ve geliştirme ekibimiz, web sitenizle ve mevcut / potansiyel hasta ağınızla uyumluluğu daha da geliştirmek için video oynatıcıları sitenize sorunsuz bir şekilde entegre edecektir.

Video optimizasyonu

Optimizasyon son adımdır, ancak diğerlerinden daha az önemli değildir. StrategyCube videoları kanıtlanmış SEO stratejileri ile optimize ederek mümkün olan en büyük kitleye ulaşmanızı sağlar. Bu son adımı kullanarak uygulama ve web sitesi rekabetinizde ön plana çıkabilirsiniz.

Back To Top

StrategyCube dijital pazarlama ekibinin misyonu; sizi sosyal medya platformlarının tamamında en iyi şekilde temsil etmek ve markanızın bu alanda büyümesini sağlamaktır.

Bizi takip edin